Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9215
Stary 04.01.2026, 17:18
Cytat:
Jeszcze niech rzeźnie, wedliniarnie i inne manufaktury przetwarzania żywności Jaro prowadzi. Czepianie się cateringu (chyba na większości stadionów prowadzą to firmy zewnetrzne) to juz chyba przegięcie.
Nie chodzi o czepianie się, że Wisła catering komu innemu zleca tylko o:
- Królewski tłumaczył jak to do cateringu chyba nawet dokładamy czy tam wychodzimy z niewielką nadwyżką
- jak to mało zarabia Wisłą na dniu meczowym
- teraz pieprzy o jakimś paserstwie TSu

Widzisz jak zachowuje się Królewski i jak brawoszefy wszystko obracają. Zamiast skupić się na tym gdzie jest patologia - słowa Królewskiego o paserstwie, niskie dochody z dnia meczowego - itd i niech kasa będzie wyciągana z takich źródeł gdzie nikt nikomu w drogę wchodzić nie musi i się wyzywać od paserów nie musi, to oni wszyscy będa teraz robić z siebie i z Królewskiego pokrzywdzonych biedaków. Zawsze winni wszyscy, tylko nie Królewski. Było trio, kto winny? Wszyscy oprócz Królewskiego itd itd itd. Wymówka jest zawsze taka sama, winni inni, a jak ja coś nie mogę to dlatego, że się nie da.

Podałem przykład cateringu - tam jest dużo do zmiany, dopracowania = wyciągania kasy, Królewski mówi o paserstwie, a okazuje się, że jakościowo rzeczy odbiegają od tych robionych przez TS. Także jak zawsze, do siebie zero pretensji, a brawoszefy łykają jak pelikany i bronią zawsze w zaparte
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując