Jagul napisał(a):

Zaskroniec jak na parodystę przystało nie potrafi zatrudnić fachowców, żeby wznieśli fanszop na wyższy poziom i dlatego biadoli w mediach, że mu TS zyski zabiera.
Sprawę można bardzo prosto rozwiązać - wystarczy przestać sprzedawać gówno i ludzie sami przyjdą do sklepu.
W tym momencie jeśli chodzi o większość asortymentu sklep SA nie ma podjazdu do sklepu TS.
|
To prawda. Kupilem sobie w sklepie SA dwa podkoszulki oraz polo i jakosc tego jest dramatyczna. Podkoszulki maja taki dziwny kroj, ze nie da sie ich wygodnie nosic a koszulka polo po jednym praniu nie nadaje sie do ubrania.
Jedynie rzeczy od sponsora technicznego sa dobrej jakosci no ale akurat nie dziwne.