Różnica między Baniowskim, a Dudą jest głąbie taka, że Duda zagrał cały sezon i miał 3 asysty, czyli był lepszy niż Carbo w ciągu 2 sezonów. To liczysz Dudę jako odpad czy jako pełnowartościowego gracza w 23/24?
I jaka jest w końcu debilu ta różnica? Baniowski może grać więc go liczysz do 18 a Duda grał, Kutwa mógł grać ale ich nie liczysz do tych 13?
Jak ty debilu uważasz, że Baniowski się łapie do obecnej szerokiej kadry , a Duda i Kutwa się nie łapali dwa lata temu xd
Jebnięty jesteś mocno xd
Kutwa normalnie z drużyną trenował jak teraz Baniowski, był wystawiany na jakieś końcówki itd Miał potencjał. To jego wina, że idiota Rude go nie umiał lepiej wykorzystać?
