Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97978
Stary 04.01.2026, 14:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
PP to są te nic nieznaczące mecze, w których nie ma presji i gra w nich nie zalicza się do rytmu meczowego? Ojej, ale ci Hiszpanie mocni, że wygrali taki gówno puchar, ale ten Rude wielki trener, że wygrał takie trofeum a w lidze zajął historyczne 10 miejsce.



Villar w rundzie wiosennej czyli podczas pracy Rudego w sezonie 23/24 wypadł na 3 mecze ligowe na przełomie lutego/marca

A Bozic w tej twojej chorej 18 jest? Bo on wypadł na 6 kolejek w tej rundzie + zanim przyszedł do Wisły to już minęło kilka kolejek ligowych

Baniowski raz jest u ciebie w super 18, ale teraz na potrzeby dyskusji Krzyżanowski, Kutwa i Duda są jak obecny Baniowski czyli słaby poziom do gry.

Na prawdę fajny szmaciarz jesteś i fajnie potrafisz swój łeb nagiąć na potrzeby dyskusji. Nad tobą to już nawet żal sie znęcać używając logicznych argumentów.



Ojjj ale się porobiło. Nie szmaciorzu, to wtedy oprócz 12 graczy mieliśmy Villara, Juncę, Gogóła, Krzyżanowskiego, Kutwę i Dudę, do tego Bregu, Żyro i Basha haha Czyli 21 chłopa. No 12 takich liderów i 9 albo mocnych asów na zmianę, doświadcznych, albo młodych kotów.

No ale wiadomo, żebyś mógł po.......ić o tamtym sezonie to wykreśl sobie tych 9. A żebyś mógł po.......ić o tym sezonie to dodaj sobie Bozicia, Baniowskiego, Kawałę i Nikaja. Wtedy tam ci wyjdzie 12, teraz wyjdzie 18 czy już nawet 19. Ale gdybyś miał szmato trochę honoru i to policzył sprawiedliwie, mając jedno kryterium to na pewno kadra 23/24 była równiejsza i liczniejsza.
Różnica miedzy Baniowskim, a Dudą Krzyżanowskim i Kutwą dwa lata temu jest taka, że Baniowski nie grał mimo że mógł, a Krzyżanowski Duda i Kutwa grali mimo, że nie powinni. Dlaczego?

Głąbie.

Bo lepszych nie było.

Kadra 23/24 oczywiście że była liczniejsza, ale to nie znaczy że było więcej niż 13 ludzi do gry. Jak się reszta spięła to na PP wystarczyło, ale na Głogów czy Pruszków były wywalone jaja, nie wkładanie nogi nie skakanie do główek itd.

Więc przestań bredzić hejterku...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując