Markus napisał(a):

|
Wieczysta wzmocniła środek obrony, co może oznaczać niestety upadek transferu Józka do tego klubu :(
|
Lepszy Józek w garści....
Będzie mieć pół roku na wywalczenie miejsca w składzie, teraz już nie będzie wymówek, że jest dopiero co po kontuzji. Jeśli tego miejsca nie wywalczy, to w czerwcu pamiątkowa koszulka z liczbą występów i krzyżyk na drogę.