Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97975
Stary 04.01.2026, 12:47
forthy napisał(a):Wyświetl post
W tamtej dyskusji na temat sugerowanego przez kilku userów braku rotacji przez Jopa to akurat jasno wyszło, że Jop bardzo dobrze rotował składem w rundzie jesiennej.

Tylko materiał na ławce bardzo kiepski.

Co jak najbardziej potwierdza dostanie w pysk przez ławkę z zespołem z 4 ligi i męczenie buły wcześniej z ekipami z niższych lig (Hutnik, Odra Bytom Odrzański).

Jop jak żaden trener na świecie nie jest idealny. Ale czepianie się go po tej rundzie nie jest na niczym oparte i takie zarzuty jak powyższy są bardzo łatwe do weryfikacji liczbami/faktami.
Piłka nożna to sport zespołowy, nie da się wpuścić 11 nowych ludzi, którzy nigdy ze sobą nie grali, na nieswoje pozycje i oczekiwać że zagrają jak ci którzy grają razem co tydzień.

Można by oczekiwać gdyby wcześniej różne konfiguracje ustawień personalnych i boiskowych były przećwiczone w boju. Czyli poważnym meczu o stawkę. Trening nie powie i nie pokaże wszystkiego. To że trener zakładał że Coley spokojnie da radę na boku obrony, Broda na bramce, a Nikaj na szpicy to tylko dowód na jego omylność. Sam sobie taką sytuację stworzył i sam jest za to odpowiedzialny.


Zwracanie na to uwagi, że ponad 90% możliwych minut w lidze, rozegrało 13 zawodników z pola to nie jest czepianie się tylko fakt. Fakt który mógł być przyczyną słabszej końcówki i wtopy w PP. Tłumaczenia że reszta nie grała bo jest za słaba to niczym nie poparte teoretyzowanie. Duarte grał cały czas mimo że grał słabo, czy gdyby tyle samo czasu dostał Baniowski czy Omic efekty byłyby lepsze czy gorsze już się nie dowiemy.

krysztal napisał(a):Wyświetl post
Najęli ku.rwę? Przecież ku.rwę to najął sam Hyballa.Właśnie w takich postach widać jaki ty jesteś zacietrzewiony i głuchy na argumenty.


Twoją definicję przydupasa spełnia np gość najęty przez Królewskiego do poprawy wyrzucania piłki z autu albo Omrani którego wszyscy pamiętają tylko z tego,że podkręcał obroty w Żabce.
A skąd wiesz kto ją najął . Może to ty filmik nagrywałeś?

A kto ci powiedział że wyrzut z autu jest bez znaczenia? Pół ligi opiera na tym elemencie 70% fazy atakowania .

Natomiast wspominanie Omraniego pokazuje, jaki ty jesteś zacietrzewiony i głuchy na argumenty.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.01.2026 o godz. 12:56.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując