Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97970
Stary 04.01.2026, 11:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A prawda jest taka że Jop pierwszy raz dostał kadrę nie 13, a 18 ludzi do grania. I nie za bardzo wie jak takim potencjałem zarządzać. Wybrał metodę, jak idzie to nie mieszamy za dużo, ale to ma swoje konsekwencje o których była już dyskusja.

Założę się, że on sam ma przemyślenia na ten temat, bo to co się stało w Bydgoszczy chluby mu nie przynosi.
W tamtej dyskusji na temat sugerowanego przez kilku userów braku rotacji przez Jopa to akurat jasno wyszło, że Jop bardzo dobrze rotował składem w rundzie jesiennej.

Tylko materiał na ławce bardzo kiepski.

Co jak najbardziej potwierdza dostanie w pysk przez ławkę z zespołem z 4 ligi i męczenie buły wcześniej z ekipami z niższych lig (Hutnik, Odra Bytom Odrzański).

Jop jak żaden trener na świecie nie jest idealny. Ale czepianie się go po tej rundzie nie jest na niczym oparte i takie zarzuty jak powyższy są bardzo łatwe do weryfikacji liczbami/faktami.
Odpowiedz cytując