Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97966
Stary 04.01.2026, 10:10
Widzisz osiołku. Tylko takie głąby jak ty wciskają ciemnotę, że Jop jest perfekcyjny i wyniki w tej rundzie to tylko jego zasługa. Żeby umniejszyć Królewskiemu i całemu klubowi. Cóż takie twoje propagandowe zadanie.

A prawda jest taka że Jop pierwszy raz dostał kadrę nie 13, a 18 ludzi do grania. I nie za bardzo wie jak takim potencjałem zarządzać. Wybrał metodę, jak idzie to nie mieszamy za dużo, ale to ma swoje konsekwencje o których była już dyskusja.

Założę się, że on sam ma przemyślenia na ten temat, bo to co się stało w Bydgoszczy chluby mu nie przynosi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując