Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97957
Stary 03.01.2026, 18:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
noo pewnie coś pomieszałem i wcale nie było mowy o planie trzyletnim


Owszem, jak zwykle. Hejterek buduje chochoła w swojej spaczonej wyobraźni, z którym latami bohatersko walczy...

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Natomiast ty twierdziłeś, że kto by tu z Hiszpanii nie przyszedł to się nadaje.


I kolejny zakłamany chochoł. W którym miejscu pisałem, że w Wiśle sprawdzi się obojętnie jaki Hiszpan i każdy się tu nadaje, byle jaki, byle skąd i byle gdzie? On albo naprawdę żałośnie udaje, że tylko tyle z tego wszystkiego zrozumiał, albo naprawdę jest aż tak "inteligentny inaczej"

Chyba, że Drozd ma rację, iż istnieje jeszcze trzecia możliwość - jest w ciąży

Ja cały czas pisze i pisałem to, co on sam w pewnym momencie nieopatrznie przyznał i nie zajarzył, co to de facto oznacza: " gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. (...)Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"

Więc dlatego warto korzystać z tamtego rynku, gdy są ku temu środki i możliwości.

Już się w tej sprawie wyjaśnił samemu uznając, że gracze z drugiej ligi hiszpańskiej i jeszcze niższych ich lig sprawdzają się w Polsce (choć oczywiście nie wszyscy) wbrew kolejnemu schizofrenicznemu zwrotowi, który teraz próbuje uskuteczniać i znów samemu sobie zaprzeczać.

W sumie nic dziwnego skoro jego mottem jest:

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie sam już się zakołowałem i nic nie wiem.
Powinien mieć to chyba wytatuowane na czole

Przednia z nim zabawa.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując