Karherop napisał(a):

Wymiatal na LO, wymiatać moze na PO.
Po dojściu do formy miedzy Gigerem, Leliveldem, Mikulcem i Krzyżanowskim zapewne będzie sie toczyć rywalizacja ma bokach, przy czym tylko Giger i Krzyżan zdaja sie byc przyspawani do swojej strony.
Ciekawostka jest że pierwsza trojka jest dokładnie w tym samym wieku - 28 lat. Powinni wchodzic w swoj prime fizyczny, natomiast Krzyzan będzie sie jeszcze intensywnie rozwijał i kto wie gdzie ma swoj sufit.
|
Dokładnie. Jeśli tylko Mikulec wróci do formy (a chyba wszyscy na to liczymy) to boki obrony będą wyglądały bardzo dobrze. Osobiście widziałbym jednak jakiegoś lewonożnego gracza na lewą stronę bo jakoś nie jestem przekonany do prawonożnego zawodnika na tej pozycji. To że Mikulec wymiatał na LO w I lidze wcale nie znaczy, że będzie równie skuteczny w Ekstraklasie. To samo tyczy się Lelivelda. On potrafi zagrać bardzo dobrze na LO ale chyba nie ma wątpliwości że to nie jest jego naturalna pozycja.