Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97955
Stary 03.01.2026, 17:26
Markus napisał(a):Wyświetl post
Znając filozofię Królewskiego obawiam się, że Alan niestety zostanie przedłużony.

Jaroch pewnie również. Ciekawe, co zrobią z Talarem...
Nie ma sensu krytykować przed czasem. Łasickiego też mieli przedłużyć i nie pykło. Sukiennicki dostał kopa w de.
Zobaczymy. Przede wszystkim w jakiej dyspozycji będzie Uryga. Cudów się nie spodziewam.

@Karherop - wszystko ma swoje granice. Przede wszystkim nasz budżet.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.01.2026 o godz. 17:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując