Markus napisał(a):

Znając filozofię Królewskiego obawiam się, że Alan niestety zostanie przedłużony.
Jaroch pewnie również. Ciekawe, co zrobią z Talarem...
|
Nie ma sensu krytykować przed czasem. Łasickiego też mieli przedłużyć i nie pykło. Sukiennicki dostał kopa w de.
Zobaczymy. Przede wszystkim w jakiej dyspozycji będzie Uryga. Cudów się nie spodziewam.
@Karherop - wszystko ma swoje granice. Przede wszystkim nasz budżet.