Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9207
Stary 03.01.2026, 17:07
Cytat:
To wychodzi na to, ze oskarzasz Jakuba "Kube" Blaszczykowskiego i drugiego Janoszke o brak rozumu i honoru(?).
Wiesz, że to jest polityka i tak na prawdę już cała siatka zależności, jak ktoś w to wszedł to teraz ciężko sie zawinać. I tak samo działą kwestia wierzycieli, którym opłaca się czekać na spłatę długów niż iść do sądu żeby klub upadł i kasy już na 100% nigdy nie odzyskać.

A co do trio to prawda jest taka, że jedynym, którym tam się wydawał ogarniety był Jażdżyński. Kuba mimo, że piłkarsko jest legendą i jako człowiek też jest super to w roli właściciela zwiódł i bardziej niż profesjonalizm gdy miał wiecej do powiedzenia, liczyły się układy rodzinne i przyjacielskie. Także z jednej strony szacunek za dużo rzeczy a z drugiej, nie jest to dobra osoba żeby tutaj wybielać nim Królewskiego.

Zmartwie Cię ale do zadnej sekty też nie należe. Królewski tak jak mówisz, ciągnię tę łajbę i jemu to się jakoś udaje bo klub nie upadł ale to jaki to jest mitoman i parówa (wielki cwaniak, który rzuca sobie coś w stylu, że TS to paserzy) to każdy wie. Tyle co on nawymyślał i oszukał to długo tutaj takiego asa nie będzie, chyba że by Meresiński przejął klub. W Wiśle miało być wszystko, póki co, nie ma nic, na horyzoncie awans ale też co raz większe długi, a inwestora, który miał być już kilka lat temu, nadal nie widać. Dlatego ja na tej podstawie rozliczam Królewskiego, a nie na tej co on naobiecuje albo, że zdobył PP albo teraz zrobi awans po 4 latach w I lidze i z kadrą co roku przepłaconą o kilka mln. Cała ta bajka wymyślona przez Królewskiego się nie spełniła w żadnym procencie i tyle.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując