wolfy napisał(a):

Skąd ta pewność że zostanie przedłużony? Była jakaś oficjalna informacja?
Ja zacznę krytykować tę decyzję jeśli faktycznie w klubie przedłużą Urygę jako zawodnika. Osobiście średnio w to wierzę.
|
1. Bo wykazujemy wiele cech fundacji.
2. Ponieważ przed kontuzja trenerzy uważali Uryge za najlepszego stopera (gral 95% czasu gry) - i fakt, że doszedl wiosna 2025 do dobrej formy. Kto wie jakby sie potoczyl baraz gdyby mogl zagrać.
3. Może sie godzic z rolą 4-5 stopera z którą sie nie godził Łasicki.