Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
97951
03.01.2026, 14:58
Jak myślicie, jaką propozycje pensji usłyszał nasz prezes od agenta Zjawińskiego, że mu się tak szybko wygaszacz włączył, jeśli chodzi o angaż w lecie? Stawiam na max 10% mniej od Rodado, albo i nie mniej
adfurle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adfurle
Znajdź inne posty napisane przez adfurle