Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97949
Stary 03.01.2026, 13:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Przedłużono mu pewnie o pol roku w ciszy gabinetu.

Patrzac jak powinien grac nowoczesny prawy obrońca to po prostu Jaroch sie juz na ten poziom nie nadaje.

Dużo ciekawsza (mlodsza) opcja bylby nawet Mikulec na PO - to w koncu jest jego nominalna pozycja.

A Uryga? Czy nam sie to podoba czy nie, klub go przedluzy na esa.
Skąd ta pewność że zostanie przedłużony? Była jakaś oficjalna informacja?
Ja zacznę krytykować tę decyzję jeśli faktycznie w klubie przedłużą Urygę jako zawodnika. Osobiście średnio w to wierzę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.01.2026 o godz. 13:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując