Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97948
Stary 03.01.2026, 13:32
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe gdzie i na co my wydajemy ponad 60 baniek skoro przy Królewskim nie ma przydupasów dojących kasę.
A co do Rude,cóż niech wraca.Z jego stabilną średnią bylibyśmy teraz koło 10-11 miejsca w lidze.
Uprzedzając tradycyjne"ale PP" to w pucharze też mu już tak nie idzie i odpadł już we wrześniu chociaż przed przyjściem Rude ten zespół dotarł do ćwierćfinału.
Wrzuć jeszcze co tam słychać u Hyballi... .

A na co wydajemy? Podobno rozróżniasz przychód od dochodu to sobie poszukaj w sprawozdaniu finansowym. Jak znajdziesz pozycję, przydupas to daj znać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując