krysztal napisał(a):

Ciekawe gdzie i na co my wydajemy ponad 60 baniek skoro przy Królewskim nie ma przydupasów dojących kasę.
A co do Rude,cóż niech wraca.Z jego stabilną średnią bylibyśmy teraz koło 10-11 miejsca w lidze.
Uprzedzając tradycyjne"ale PP" to w pucharze też mu już tak nie idzie i odpadł już we wrześniu chociaż przed przyjściem Rude ten zespół dotarł do ćwierćfinału.
|
Wrzuć jeszcze co tam słychać u Hyballi...

.
A na co wydajemy? Podobno rozróżniasz przychód od dochodu to sobie poszukaj w sprawozdaniu finansowym. Jak znajdziesz pozycję, przydupas to daj znać.