Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97944
Stary 03.01.2026, 12:37
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Markus jakbyś nie miał oczu zasłoniętych hiszpańskim planem trzyletnim i byś czytał co ktoś pisze, zamiast tylko wklejać te swoje listwy hiszpańskich zawodników co grali w Polsce w latach 1906-2025 to by wiedział że tak samo jak twoimi Hiszpanami, gardziłem pomysłami Zaskrońca w ściąganiu co sezon 1-2 kopaczy z dupy, bo mają 18-20 lat i status talentu w algorytmach Zaskrońca, a po spędzeniu w Wiśle sezonu jeszcze się cofają w rozwoju.

Także ....... sobie dalej, szkoda, że jeszcze nie napisałeś że Omrani z wielką dupa uratuje Wiśle bo jak miał 18 lat to strzelił gola w Lique 1
Hejterku, jakieś mityczne hiszpańskie "plany trzyletnie" istnieją tylko w Twojej pustej głowie (skąd to wziąłeś? Z lekcji historii o komunizmie, których nie ogarniasz? czy z jakieś przekręconej wypowiedzi Królewskiego?). Ja cały czas od lat piszę o tym, co sam w pewnym momencie przyznałeś i napisałeś, cytuje:

Jaroo1 napisał(a):
okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
Dlatego skoro w Polsce Hiszpanie się sprawdzają, a ich poziom generalnie jest wyższy niż poziom dostępnych krajowych zawodników, jak sam piszesz, logiczne jest (i zawsze było ) , iż warto takich zawodników ściągać do Wisły.

Koniec pieśni, krótka piłka. Sam się w tej sprawie przepięknie wyjaśniasz

A o Omranim nigdy nie pisałem, że uratuje Wisłę przed czymkolwiek, więc twoje nadzieje jak zawsze są płonne. . Tak samo nigdy nie pisałem, że akurat on na pewno w Wiśle się sprawdzi, co było wykazywane wielokrotnie.

To, że nie istnieje zasada, która z założenia nie pozwala błyszczeć w Wiśle piłkarzom, którzy błyszczeli w różnych klubach w przeszłości - czy odbudować się w niej nawet tuż przed emeryturą - jest zwykłym faktem potwierdzonym przez przykłady choćby takich osób jak Brożek, Błaszczykowski czy Kosowski. Znów krótka piłka i koniec pieśni.

Te wszystkie twoje najnowsze paroksyzmy nie przykryją najważniejszego: właśnie niedawno przyznałeś, że miałem całkowitą rację pisząc, iż tak naprawdę w ostatnich latach aż do obecnego sezonu w Wiśle nie sprawdził się żaden z młodych Polaków (mocno promowanych choćby przez Karheropa) - nawet jeśli zrobiłeś to niechcąco
Ostatnio edytowane przez Markus : 03.01.2026 o godz. 14:10.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując