Patryko napisał(a):

|
Ja bym jednak w kontekście rundy wiosennej nie liczył zbytnio na piłkarzy, którzy mają za sobą ~rok przerwy od piłki.
|
Tylko kto będzie mial rok bez gry?
Mikulec - 29 maja kontuzja - 26 października trenował juz z zespolem w ograniczonym wymiarze - 6 miesięcy przerwy
Uryga - temu stuknie pewnie kolo 8
Starzynski czy Talar, tutaj trzyma kronikarski obowiązek, ale u niego chyba wyszly jakieś komplikacje
Realnie to okres przygotowawczy wszystko pokaże