stary dziad napisał(a):

No nie.
Prezesek na siebie, co do zasady, nie może głosować.
Natomiast wygrane głosowanie zapewniają już Błaszczykowski i Łanoszka.
|
zasady sa po to aby je....przestrzegac.....
chyba jestes jednym z ostatnich (poza jagulem), ktorego moge podejrzewac, ze wierzy Krolewskiemu ad powyzszego
