adfurle napisał(a):

Już to wiele razy słyszałem. Którys to raz oczekuje się w Wiśle wysokiej 9-tki, a potem przyłazi taki Zan Medved, albo Forbes /on akurat miał momenty/. Ach, niespełnione marzenia Wisły o silnym chłopie na szpicy. Lepiej niech szukają kogoś w stylu Turgemana, a więc niekoniecznie wysokiego, a mobilnego i sprytnego
|
Problemem nie jest marzenie o ściągnięciu "silnej i wysokiej 9", ale w tym że nie zostawiamy sobie w obwodzie nikogo, jeśli nasz cel nr 1 nie wypali.
Mieliśmy Żyro, Sobczaka, Zwolinskiego, każdy dał nam kilka bramek. Teraz nie mamy nikogo z ławki do przodu. Nikaja szkoda nawet doliczać.