|
Na autobusy dużo lepszy niż drągal w ataku jest porządny strzał z daleka. Drągala w tłoku zawsze można walnąć łokciem pod żebra i po zawodach, a sędziowie powiedzą, że było za lekko.
Mamy Omica i to jest chłop, który rozwiąże wiele naszych problemów, o ile wpuszczą go do grania.
Drugi napastnik czy tam skrzydłowy potrzebny jest żeby dać zmianę Rodado, może sobie być wysoki ale żeby umiał prosto kopnąć piłkę.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.01.2026 o godz. 10:39.
|