Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25002
Stary 02.01.2026, 10:36
Na autobusy dużo lepszy niż drągal w ataku jest porządny strzał z daleka. Drągala w tłoku zawsze można walnąć łokciem pod żebra i po zawodach, a sędziowie powiedzą, że było za lekko.

Mamy Omica i to jest chłop, który rozwiąże wiele naszych problemów, o ile wpuszczą go do grania.

Drugi napastnik czy tam skrzydłowy potrzebny jest żeby dać zmianę Rodado, może sobie być wysoki ale żeby umiał prosto kopnąć piłkę.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.01.2026 o godz. 10:39.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując