|
No i zapewne w klubie nie pogardzono by dwoma pozycjami: skrzydłowy i napastnik. Tak patrząc na nasza kadre to w tych rejonach są najwieksze problemy kadrowe a i potrzeba najwiekszych rotacji podczas spotkan (najwiecej zmian dokonywanych podczas meczu). Na jesien gdy Baniowski i Bozic mieli swoje problemy zdrowtne to rotacji nie mielismy juz praktycznie wcale, jedynie łatanie Nikajem lub przesuwanie Erlthalera.
|