Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25000
Stary 02.01.2026, 10:14
No i zapewne w klubie nie pogardzono by dwoma pozycjami: skrzydłowy i napastnik. Tak patrząc na nasza kadre to w tych rejonach są najwieksze problemy kadrowe a i potrzeba najwiekszych rotacji podczas spotkan (najwiecej zmian dokonywanych podczas meczu). Na jesien gdy Baniowski i Bozic mieli swoje problemy zdrowtne to rotacji nie mielismy juz praktycznie wcale, jedynie łatanie Nikajem lub przesuwanie Erlthalera.
Odpowiedz cytując