Karherop napisał(a):

Czyli aktualnie w porównaniu do jesieni zapowiada sie:
IN:
- Uryga (?)
- Mikulec (?)
- Starzyński (?)
- NOWY NAPASTNIK
OUT
- Łasicki
- Colley (?)
- Staszak (?)
- Omič (?)
|
Królewski powiedział że Colley zostaje, skoro odszedł Łasicki. Starzyński to chyba do rezerw...