Co wpis to potwierdzasz opinię o sobie

. Przed chwilą o kasie z pucharów ...
Jaroo1 Wczoraj, 19:59 napisał(a):

Jeśli Wisła w I lidze, mając mega kasę z pucharów, generuje dług powyżej 10 milionów w sezonie, to pomyślcie jaka to jest skala patologii w zarządzaniu i jak może wyglądać Wisła z kasą z Ekstraklasy grając w ekstraklasie...
|
Już zapomniałeś? Idź się lepiej przebadaj bo może to początki Alzheimera. Objawy Alzheimera obejmują postępujące problemy z pamięcią (szczególnie krótkotrwałą), dezorientację w czasie i przestrzeni. To nie są żarty.