Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9180
Stary 01.01.2026, 19:58
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Z pucharów europejskich ile mogliśmy zarobić na czysto z praw, biletów, za wygrane itp? Bo wlansie, i to wszytko mając kadrę wąska, słaba, grając w I lidze. Zobaczymy jak to będzie ale wątpię że wyjdziemy bardzo blisko zera mając na uwadze że pewnie wynagrodzenia osiągną niebywałą kwotę...

No i dalej to będzie wegetacja i brak pomysłu co dalej. Dług wielki, niesplacany. Jedyna opcja żeby jakoś ruszyć to by musiało być regularne sprzedawanie piłkarzy żeby powoli wychodzić z marazmu.
Po potrącenia kosztów organizacji, logistyki, kasy dla Mandziary to Wisla wyszla na pucharach co najwyżej 1-2 mln zl na plusie.

Jesli Wisła grajac w esa miałaby frekwencje jak w tym sezonie 1 ligi to wychodzi na zero nawet bez wkładu włascicielskiego. To przecież boost wzgledem innych klubow nawet w skali 10 mln zysku na sezon (bilety, dzien meczowy, wynajem lóż itp).

https://www.transfermarkt.pl/wisla-k...ung/verein/422

To jest kompletna przepaść wzgledem lat wcześniejszych.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 01.01.2026 o godz. 20:01.
Odpowiedz cytując