adfurle napisał(a):

|
Wiadomo, że przydałby się i napastnik i skrzydłowy. Królewski wspominał o 1 lub 2 transferach. Potem chyba doprecyzował, że może to połączą w jednym, czyli takie ni pies, ni wydra. Ot, taki patent jak z Nikajem.
|
Mówił cos o zawodniku mogącym grać tez na skrzydle.
Zamiast gości ala Nikaj powinnismy szukac drugiego Carlitosa - on tez w pierwszym meczu zagral u nas na skrzydle. Gościa ktorego glownym celem jest wygrywanie pojedynków.
Co raz wiecej sie słyszy że pojdziemy w opcje zagraniczną - w końcowym rozrachunku raczej to nie zdziwi. W zimie rynek wewnętrzny jest strasznie zabetonowany.