Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24996
Stary 01.01.2026, 13:17
As napisał(a):Wyświetl post
Chyba by był w zasięgu finansowym
https://www.goal.pl/transfery/polak-...remier-league/
Parzyszek odchodzi z klubu, bo marzy mu się piłkarska przygoda w Azji.


Natomiast Sebastian Kowalczyk (były piłkarz Pogoni Szczecin, a ostatnio Houston Dynamo) jest do wzięcia i ponoć jest chętny do powrotu do Polski (ale mowa o Ekstraklasie).
Ostatni rok słaby, ale jednak 1500 minut w MLS uzbierał. Nam brakuje zawodnika na 10-tkę, który odciąży Ertlthalera - Duda, Bozić, czy Fred wyjściowo grają na innych pozycjach.
Odpowiedz cytując