As napisał(a):

Parzyszek odchodzi z klubu, bo marzy mu się piłkarska przygoda w Azji.
Natomiast Sebastian Kowalczyk (były piłkarz Pogoni Szczecin, a ostatnio Houston Dynamo) jest do wzięcia i ponoć jest chętny do powrotu do Polski (ale mowa o Ekstraklasie).
Ostatni rok słaby, ale jednak 1500 minut w MLS uzbierał. Nam brakuje zawodnika na 10-tkę, który odciąży Ertlthalera - Duda, Bozić, czy Fred wyjściowo grają na innych pozycjach.