Patryko napisał(a):

Staszak miał w pierwszej drużynie jedno kozackie, kluczowe podanie (nie pamiętam w jakim meczu, ale chyba jeden z tych wygranych wysoko).
Natomiast nie sądzę, żeby siedział w rezerwach bez konkretnej przyczyny.
|
Przyczyny były conajmniej trzy a na upartego to nawet pięć.
Carbo, Igbekeme, Duda, Omić, Ertlthaler.