Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97914
Stary 01.01.2026, 12:24
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Staszak miał w pierwszej drużynie jedno kozackie, kluczowe podanie (nie pamiętam w jakim meczu, ale chyba jeden z tych wygranych wysoko).

Natomiast nie sądzę, żeby siedział w rezerwach bez konkretnej przyczyny.
Przyczyny były conajmniej trzy a na upartego to nawet pięć.
Carbo, Igbekeme, Duda, Omić, Ertlthaler.
Odpowiedz cytując