Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
Od: 06.2013
Offline
#
9168
31.12.2025, 18:05
Czli jest tak jak pisał Skarabeus, Piątek odkupił akcje od Królewskiego. Co do kwoty umorzonej, to najprawdopodobniej są to odsetki od pożyczek, no ale tego dowiemy się dopiero za rok...
sorino
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sorino
Znajdź inne posty napisane przez sorino