wolfy napisał(a):

Nie wiem, nie śledzę, ale mnie Twoja konkluzja absolutnie nie zaskakuje.
Staszak nigdy nie był takim ogórem, wyglądał w rezerwach i epizodach w pierwszej drużynie obiecująco.
|
ja śledzę, widziałem go bodaj z 5 razy na jego 15 spotkań
w Warcie jest jeszcze Stanek, którego puściliśmy za darmo (11 spotkań, 251 min., 3 gole, aż trzy gole, bo gra ogony)