Patryko napisał(a):

Staszak miał w pierwszej drużynie jedno kozackie, kluczowe podanie (nie pamiętam w jakim meczu, ale chyba jeden z tych wygranych wysoko).
Natomiast nie sądzę, żeby siedział w rezerwach bez konkretnej przyczyny.
|
Jest aktualnie słabszy od każdego z rywali w pierwszym zespole. Tyle.
Przyjście Omicia i Igbekeme zamknęło mu opcje gry w pierwszym składzie. Walczymy o awans, Carbo, James i Duda to aktualnie top pierwszej ligi więc nie bardzo jest jak kombinować.