Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97911
Stary 31.12.2025, 13:14
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Staszak miał w pierwszej drużynie jedno kozackie, kluczowe podanie (nie pamiętam w jakim meczu, ale chyba jeden z tych wygranych wysoko).

Natomiast nie sądzę, żeby siedział w rezerwach bez konkretnej przyczyny.
Jest aktualnie słabszy od każdego z rywali w pierwszym zespole. Tyle.
Przyjście Omicia i Igbekeme zamknęło mu opcje gry w pierwszym składzie. Walczymy o awans, Carbo, James i Duda to aktualnie top pierwszej ligi więc nie bardzo jest jak kombinować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.12.2025 o godz. 15:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując