emjot napisał(a):

a to
a Wisła za półroczne wypożyczenie otrzyma około 500 tysięcy euro
|
Aaa tj. bzdura oczywiście, ale dokładnie tego już nie ma w linku tylko jest blisko pół bańki za całość transakcji (czyli wykup- transfer stały na chłopski rozum).
Jak z Krzyżanowskim..