Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24990
Stary 31.12.2025, 10:43
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Co pokręcił? Jak mozesz to napisz, proszę.
Niespełna pół bańki euro za całość transakcji (wykup), a dziś za wypożyczenie? 5 kg dobrej mąki do pizzy? Skrzynka kiepskiego prossecco?
Krzyżanowski miał odejść za pół bańki jeśliby Torino go chciało wykupić, a za roczne wyposażenie do primavery dostaliśmy czapkę gruszek czy coś więcej?
a to

a Wisła za półroczne wypożyczenie otrzyma około 500 tysięcy euro
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując