|
Senior Member
Offline
|
|
doktor granat napisał(a): 
Co pokręcił? Jak mozesz to napisz, proszę.
Niespełna pół bańki euro za całość transakcji (wykup), a dziś za wypożyczenie? 5 kg dobrej mąki do pizzy? Skrzynka kiepskiego prossecco?
Krzyżanowski miał odejść za pół bańki jeśliby Torino go chciało wykupić, a za roczne wyposażenie do primavery dostaliśmy czapkę gruszek czy coś więcej?
|
a to
a Wisła za półroczne wypożyczenie otrzyma około 500 tysięcy euro
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|