Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24987
Stary 30.12.2025, 21:33
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Co do samego dealu, to wydaje się on dla Wisły wprost wymarzony.

Niech Staszak kilka razy potknie się dobrze o piłkę i Włosi się na niego skuszą, a my w lecie skasujemy w czerwcu ~500k euro za chłopa, który był po prostu za słaby na I ligę. W naszych realiach byłby to kosmos, a o ile nie będzie tam siedzieć na ławce, to powinien trochę poprawić umiejętności.
On nie był za słaby na 1 lige, był za słaby na skład który mamy. Co znaczy, że może coś z niego wyrośnie. A na pewno takie pół roku w innej, lepszej kulturze gry i treningu, zwłaszcza dla środkowego pomocnika jest bezcennym doświadczeniem. Kontrakt mamy z nim jeszcze 3 lata.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując