|
Co do samego dealu, to wydaje się on dla Wisły wprost wymarzony.
Niech Staszak kilka razy potknie się dobrze o piłkę i Włosi się na niego skuszą, a my skasujemy w czerwcu ~500k euro za chłopa, który był po prostu za słaby na I ligę. W naszych realiach byłby to kosmos, a o ile nie będzie tam siedzieć na ławce, to powinien trochę poprawić umiejętności.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 30.12.2025 o godz. 21:41.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|