Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9137
Stary 30.12.2025, 20:05
Dynamiki przychodów to w tym sezonie nie będzie bo nie będzie kasy z PP ani PE, natomiast są koszty co raz wyższych kontaktów piłkarzy. Także Wisła zamiast zmniejszać zadłużenie to albo je utrzymuje na stałym poziomie dokładania co sezon. 10-15 baniek albo dąży do jeszcze szybszego zwiększania długu

U Królewskiego wszystko wygląda ładnie tylko w wywiadach i jego kulawych statystykach. Każdy wie co tutaj się dzieje i że każdy sezon to jest krok od upadłości. Ratują nas jedynie zastrzyki niespodziewanej gotówki jak PP, PE, a teraz w końcu powinien być awans i znowu wyjdzie za rok, że jeszcze Królewski może sobie pozwolić na rok, dwa czy cztery poprajacowania.

Oprócz propagandy to w tym klubie nic nie ma. 120 letni klub z budżetem na środek ekstraklasy i pensjami ekstraklasy czwarty rok walczy o awans, do tego udawanie że mamy misje i się nie poddajemy bo mamy inne sekcje i to one m.in. tak dużo kosztują że te długi w Wiśle są bo inaczej to byśmy mogli 20-30 procent ludzi zwolnić i co roku wychodzić na zero xd Udawanie że jest zajebiście a musimy się cieszyć z awansu raz na cztery lata i z tego, że rezerwy mamy

A o zadłużaniu się, przepłacone kadrze, cisza. Klub jak był, tak jest, prowadzony z dupy. Jedyny plus Królewskiego jest taki, że ma chęci do działania, dobrze miesza i gdzieś to swoimi manipulacjami dalej spina. Udaje że jest fajnie, znajduje jeszcze chętnych aby tego trupa ciągnąć itd tylko, że jak co roku będzie po 10 mln długu dokładał to długo to nie pociągnie.
Można wręcz z pewnością założyć że po awansie do ekstraklasy i kasie z praw TV itd kolejne sezony i tak będą na spory minus finansowy.

Także ten czat to tylko kolejne narzędzie do pajaxowania i robienia pijaru. Nic więcej. A jeśli się tu wypowiadają osoby z branży, które mówią żeby na takie czaty uważać te po jaka cholerę Królewski, który wlansie z tej branży jest, wypuszcza takie gówna? Czyli sam się zaorał jako ekspert promując takie byle co. Nieźle
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując