|
Dostaliśmy rok szkolenia w cywilizowanych warunkach za frajer. To samo dostajemy w przypadku Staszaka i bardzo dobrze i dla niego i dla nas. Alternatywą jest jego dalsza gra w 3 lidze z Jędrzejowami i Kazimierzami Wielkimi.
Więc jeżeli komuś się taki układ czy ten z Krzyżanowskim czy ten ze Staszakiem nie podoba to radzę puknąć się w czoło.
|