Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24983
Stary 30.12.2025, 19:59
Dostaliśmy rok szkolenia w cywilizowanych warunkach za frajer. To samo dostajemy w przypadku Staszaka i bardzo dobrze i dla niego i dla nas. Alternatywą jest jego dalsza gra w 3 lidze z Jędrzejowami i Kazimierzami Wielkimi.

Więc jeżeli komuś się taki układ czy ten z Krzyżanowskim czy ten ze Staszakiem nie podoba to radzę puknąć się w czoło.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując