emjot napisał(a):

to info od Karcza, który wszystko pokręcił....
|
Co pokręcił? Jak mozesz to napisz, proszę.
Niespełna pół bańki euro za całość transakcji (wykup), a dziś za wypożyczenie ile? 5 kg dobrej mąki do pizzy? Skrzynka kiepskiego prossecco?
Krzyżanowski miał odejść za pół bańki jeśliby Torino go chciało wykupić, a za roczne wyposażenie do primavery dostaliśmy czapkę gruszek czy coś więcej?