|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
|
Info od Karcza jest tu:
Staszak do Lecce.
https://gazetakrakowska.pl/nieoczeki.../c2p2-28305343
B. Karcz napisał(a):
|
Sprawa jest tak naprawdę na ostatniej prostej. Wiktor Staszak zostanie wypożyczony do włoskiego klubu, który zapłaci kilkaset tysięcy euro za tego zawodnika (nieco poniżej pół miliona) za całość transakcji. W umowie z Wisłą będzie również opcja wykupu Staszaka, jeśli poradzi sobie na włoskiej ziemi. A jeśli doszłoby do tego wykupu i Lecce kiedyś transferowało Staszaka dalej, to Wisła zagwarantowała sobie również dodatkowy procent. Sprawa jest na ostatniej prostej i powinna zostać sfinalizowana bardzo szybko. Jedno w tym momencie już wydaje się pewne, Wiktora Staszaka wiosną w Wiśle Kraków nie będzie.
|
|
|