|
Staszak za dobry na rezerwy, zbyt duża konkurencją w pierwszym składzie.
Gdy grał ogony w Ekstraklasie to wyglądał dobrze (czego nigdy nie można było powiedzieć o Dziedzicu), rezerwy przerastał.
Spodziewałem się wypożyczenia do 2. ligi, a ten układ może przynieść nam więcej korzyści.
I chyba mamy potwierdzenie zostania Omicia na rundę wiosenną.
|