Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97906
Stary 30.12.2025, 12:14
Staszak za dobry na rezerwy, zbyt duża konkurencją w pierwszym składzie.
Gdy grał ogony w Ekstraklasie to wyglądał dobrze (czego nigdy nie można było powiedzieć o Dziedzicu), rezerwy przerastał.

Spodziewałem się wypożyczenia do 2. ligi, a ten układ może przynieść nam więcej korzyści.

I chyba mamy potwierdzenie zostania Omicia na rundę wiosenną.
Odpowiedz cytując