Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97905
Stary 30.12.2025, 12:08
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wypożyczenie Staszaka na plus, chocby tam poszlo 100k euro za wypożyczenie+ 400k euro za transfer (w ten ostatecznie nie wierzę, w Lecce przepadł chocby Marchwinski)

Natomiast młody i tak w naszych rezerwach by sie bardziej nie rozwinął. Byl ma prostej drodze do casusu Dziedzica, tak to może chociaz okrzepnie jak Krzyżan
Dziedzic był cienki w rezerwach. Staszak moim zdaniem wygląda dużo lepiej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując