sandomingo napisał(a):

Zdecydowanie plus dla Królewskiego, jak widać czasami uczy się na błędach - Krzyżanowski był użyczony Włochom za darmo.
Teraz mniej hypowany Staszak zostaje wypożyczony za pieniążki, które są niezbędne do przetrwania najbliższych kilku miesięcy (w połączeniu z wpływem od doktora Piątka za akcje).
Dobra opcja dla obu stron, zarówno Wisły jak i Staszaka.
@Szneka - pewnie Tokarczyk, bo Szef wymienił go z nazwiska przy jakiejś okazji całkiem niedawno.
EDIT: a nie, jednak Karcz zmienia narrację. W sumie nie wiadomo, czy teraz Wisła cokolwiek dostanie, więc może się okazać że jest to powtórka z Krzyżanowskiego.
|
oczywiście, że to powtórka z Krzyżana
przecież nikt nie da 400 czy 500 k. ojro za gościa który gra w polskiej III lidze
a de facto IV