Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97901
Stary 30.12.2025, 11:15
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Staszak idzie do Włoch na wypożyczenie za niecałe 0,5 mln eurosków, plus prawo do wykupu. Info lata na X.
no chyba nie do końca

najpierw to on się tam musi sprawdzić, a potem zapłacą
albo nie

W uzupełnieniu sprawy wypożyczenia W. Staszaka, bo trochę jeszcze dopytałem o szczegóły. Te kilkaset tysięcy euro to kwota całości transakcji. Wisła ją zgarnie w całości, jeśli chłopak się tam sprawdzi. To kwestia http://m.in. terminów płatności, zapisanych w umowie

Karcz bajkopisarz
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując