Vuko napisał(a):

|
Staszak idzie do Włoch na wypożyczenie za niecałe 0,5 mln eurosków, plus prawo do wykupu. Info lata na X.
|
no chyba nie do końca
najpierw to on się tam musi sprawdzić, a potem zapłacą
albo nie
W uzupełnieniu sprawy wypożyczenia W. Staszaka, bo trochę jeszcze dopytałem o szczegóły. Te kilkaset tysięcy euro to kwota całości transakcji. Wisła ją zgarnie w całości, jeśli chłopak się tam sprawdzi. To kwestia http://m.in. terminów płatności, zapisanych w umowie
Karcz bajkopisarz