Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9113
Stary 29.12.2025, 21:17
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Zrobienie SSA w Polsce to taka hybryda spółki i stowarzyszenia. Czy dobra czy nie to spór raczej niezwiązany ze sportem.
SSA jako możliwej do wyboru formy działania ani specjalnego reżimu prawnego już nie ma. Została zlikwidowana... dwadzieścia lat temu. Formalnie wszystkie istniejące SSA powinny już dawno dostosować się do tej zmiany, natomiast z punktu widzenia prawa nawet jeśli tego nie zrobiły i tak są traktowane jak "zwykłe" spółki akcyjne.
Odpowiedz cytując