Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9109
Stary 29.12.2025, 20:52
Pepe, już tak serio, bez pierdzielenia Ciężko mi z Tobą jakkolwiek dyskutować, bo jesteś tak zaślepiony. Dziwne jest to, że wszystkie brawoszefy po kolei zaczynają tu na forum być żałośni. Dostałeś od MaLka wykłądnię, że Królewski manipuluje/oszukuje ludzi jakimś śmiesznym czatem i doszedłeś do wniosku, że ktoś się pobawił czatem hihi a Królewski powinien zrozumieć, że AI i algorytmy to nie jest dobre narędzie do komunikacji z ludźmi xd
Chłopie, on jak zawsze chciał przygiwadorzyć a się zbłaźnił, ośmieszył i wyszedł na oszusta.

Z Realem Cię wyjaśnili, o Barcelonie nie ma co mówić, bo to chyba podobny cyrk do Wisły więc co, będziemy jeden cyrk bronić drugim? Barcelona jest prędzej idealnym przykładem tego czego nie robić, czego Wisła nie powinna robić i jak nie powinien wyglądać normlany klub xd

Co do Zaskrońca i jego czatu. No to jest prezent świąteczny na miarę prezesa, a nie jakieś umarzanie paru milionów. Gościu z końcem roku nie dał o sobie zapomnieć i musiał na całe wiślackie srodowisko .......nąć bombę. Niesamowity człowiek.

Śmiem twierdzić, że jego ostatnie miesiące gdzie mniej się udzielał i nie pajacował, mogły wynikać z tego, że zbroja była obsrana bo klub już mógł stać się niewypłacalny. Jak wszyscy normalni widzą i jak sam czat Zaskrońca wie, to już jest prawdziwe balansowanie na krawędzi. Przychody się zmniejszyły (brak PE), długi rosną, także Zaskro pewnie dupę obsrał i wytoczył największe działa, czyli propaganda, pijar, czat, spłacanie długu historycznego i umorzenie części a co za tym idzie nowy akcjonariusz, bo już nie było skąd kasy ciągnać.

Swoją drogą, najlepsze jest to, że ten czat jest żywo wyjęty z tego forum i .......amento z mózgów brawoszefów. Jak czytałem te wypowiedzi to tak jakbym widział drozda czy innych markusików, którzy się przyznają do wszystkich swoich głupot.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując