Karherop napisał(a):

U nas częściej grzeja rozważania nt losu zawodnika numer 24 w kadrze niz to czy aktualna 10 podoła w ekstraklasie
|
Braki na ławce mogą bardzo drogo kosztować. Aktualnie mamy jednego ogarniętego bramkarza który jest w dodatku młodzieżowcem.