pepe72 napisał(a):

Mam wątpliwości, że ze znanym.
Broda:
1. 0:4 Stal (w)
2. 5:0 ŁKS (d)
3. 3:4 GKS Tychy (w)
4. 3:2 Pogoń GM (d)
6. 0:7 Znicz (w)
7. 5:0 Śląsk (d)
8. 2:0 Miedź (w)
9. 2:2 Odra (d)
10. 1:2 Górnik (w)
5 kolejkę graliśmy po 11.
Straciliśmy punkty w 2 meczach.
Plus dwa mecze w pucharze.
Co do Brody to nikt nie będzie eksperymentował z kupnem dwóch bramkarzy. Jeżeli nie będzie decyzji o powrocie z wypożyczenia to obstawiam, że Broda dostanie kolejny rok.
|
Ale chyba pamiętasz co Broda odwalał z Tychami,jak pokracznie bronił w Pruszkowie,co odjebał w Łęcznej.Pierwsza bramka stracona z Odrą to jego słabe wybicie.I piszę to wszystko z pamięci.Jakbym poszperał w samych skrótach to pewnie sporo więcej się tego nazbierało.O to właśnie można mieć pretensje do Jopa.Zbyt długo trzymał Brodę w bramce.