|
Dokładnie. Mowimy o bramkarzu który przez 4 lata rozegrał w Wiśle 31 spotkań. To nawet nie jest jeden pełny sezon.
Tu kazdy bramkarz by sie zwijał. Nawet w rezerwach w tym czasie rozegrał ledwie 9 spotkań.
Miejsce Brody jest w 2 lidze, ewentualnie w 1 dla jakiegoś klubu bez presji lub większych aspiracji.
|