Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
Od: 06.2013
Offline
#
9053
25.12.2025, 14:47
Tutaj analiza kontekstu wypowiedzi nie jest potrzebna, bo przecież została podana liczba akcji jakie obejmuje Doktor. Królewski traci wtedy pakiet większościowy, więc oczywistym jest że musi wyemitować nowe akcje dla siebie, by nadal mieć większość.
sorino
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sorino
Znajdź inne posty napisane przez sorino