Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97879
Stary 24.12.2025, 11:29
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak przyjdzie jakiś szejk i sypnie kasą to będzie można realizować szalone pomysły.

Jak nie będzie szejka w workiem dolarów to szaleństwa z trzecim bramkarzem nie mieszczą się w żadna rubryka.


Broda wygryzł Letkiego zarówno końcem poprzedniego sezonu jak i początkiem obecnego.
Jak sensownie przepracuje okres przygotowawczy to ma szansę powalczyć. Choć oczywiście ostatni mecz sp***ł
Tak. Broda wygryzł.

Letkiewicz miał zjazd formy, trochę odbiła mu sodówka i musiał usiąść. Z konieczności grał Broda, ze znanym skutkiem.

To nie jest piłkarz na pierwszą ligę, już nie wspominając Ekstraklasy. U niego leżą podstawy.

Wisła Kraków to nie jest klub towarzyski, tylko profesjonalny, piłkarski. Prywatnie nic do niego nie mam, ale on się zwyczajnie nie nadaje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.12.2025 o godz. 11:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując