pepe72 napisał(a):

Jak przyjdzie jakiś szejk i sypnie kasą to będzie można realizować szalone pomysły.
Jak nie będzie szejka w workiem dolarów to szaleństwa z trzecim bramkarzem nie mieszczą się w żadna rubryka.
Broda wygryzł Letkiego zarówno końcem poprzedniego sezonu jak i początkiem obecnego.
Jak sensownie przepracuje okres przygotowawczy to ma szansę powalczyć. Choć oczywiście ostatni mecz sp***ł
|
Tak. Broda wygryzł.
Letkiewicz miał zjazd formy, trochę odbiła mu sodówka i musiał usiąść. Z konieczności grał Broda, ze znanym skutkiem.
To nie jest piłkarz na pierwszą ligę, już nie wspominając Ekstraklasy. U niego leżą podstawy.
Wisła Kraków to nie jest klub towarzyski, tylko profesjonalny, piłkarski. Prywatnie nic do niego nie mam, ale on się zwyczajnie nie nadaje.